Dziewczyny z SP Nr1 w Dobrym Mieście po raz kolejny w Finale Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego

0
Skład drużyny: Sandra Turek, Nikola Bil, Julia Łukaszewicz, Aleksandra Witkowska, Patrycja Paczkowska, Maja Szydłowska, Natalia Połoniewicz, Wikotria Werowska, Roksana Urban, Zuzanna Pawełczyk Trenerem zespołu jest Bogusław Waszkiel.


Czwarty raz z rzędu drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dobrym Mieście awansowała do finału wojewódzkiego. W dniu 22.03.2017r. w Olsztynie odbyły się półfinały Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w ,,4′ siatkarskich. W doborowym towarzystwie dziewczyny z SP1 zajęły II miejsce premiowane awansem do finału. 

 

Wyniki turnieju:
SP1 Dobre Miasto – SP Górowo Iławeckie 2:0 SP Górowo – SP7 Olsztyn 0:2
SP1 Dobre Miasto – SP3 Bartoszyce 2:1 SP7 Olsztyn – SP3 Bartoszyce 2:1
SP1 Dobre Miasto – SP7 Olsztyn 1:2 SP3 Bartoszyce – SP Górowo 2:1
Dziewczyny z SP1 Dobre Miasto i SP7 Olsztyn awansowały do finału.

Skład drużyny:
Sandra Turek, Nikola Bil, Julia Łukaszewicz, Aleksandra Witkowska, Patrycja Paczkowska, Maja Szydłowska, Natalia Połoniewicz, Wikotria Werowska, Roksana Urban, Zuzanna Pawełczyk Trenerem zespołu jest Bogusław Waszkiel.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here