Sonda: czy przejście dla pieszych na ulicy Łużyckiej trzeba przenieść?

Sonda: czy przejście dla pieszych na ulicy Łużyckiej trzeba przenieść?

Czy przejście dla pieszych na ulicy Łużyckiej trzeba przenieść?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

Zobacz wszystkie wydarzenia

180 KOMENTARZE

 1. Weźcie zróbcie w końcu rozpiskę busów na Olsztyn aktualna i czytelna Bo teraz polowa godzin odjazdów nie aktualna i nie wiadomo w jakie dni jada itp.

 2. Nie dość, że przejście jest niebezpieczne to piesi idąc od strony kościoła wkraczają na jezdnię jeszcze przed pasami. Najczęściej zdarza się to, kiedy duża ilość pieszych wraca z kościoła. Konieczne byłoby ustawienie barierek aby uniemożliwić takie zachowania pieszych.

  • A najgorzej jest, kiedy ludzie wracają do domu ze święconką. Moja znajoma straciła tam wszystkie jaja. Wierni zdeptali. To była prawdziwa profanacja podpadająca pod paragraf.

 3. Pod kościołem jest to samo, wiecznie trzeba przepuszczać pieszych którzy wchodzą na jezdnie na wysokości bramy kościoła skracając sobie tym samym drogę do przejścia.

  • zmiencie mentalność to i wasz mozg się gdzies może odnajdzie bo może poszedł wlasnie pod pieniek razem ze swierkiem:)
   ohydni krytykanci wszystkich i wszystkiego a sami siedza przed laptopami pierdzac w stolki i pijac piwsko lub z kolezaneczkami na plotach

   • Nie odwracaj kota ogonem. To, że niektórzy są podatni na twoje manipulacje i demagogie, nie oznacza, że pójdzie ci równie łatwo z innymi.
    Komentarze na Toneticu generalnie nie były złe. I Tonetic nie jest tu niczemu winny. Krytykować można i wręcz TRZEBA. Mieszkańcy MAJĄ do tego prawo. Nawet przy piwie. TO JEST WSPÓLNA KASA. Problem polega na tym, że zezwala się na obelgi i wchodzenie w sferę życia prywatnego.
    Jeśli ktoś jest chamem i manipulantem w życiu, tak jak ty, i ma POWIEDZMY dyplom psychologa, to ktoś taki pozostanie chamem nawet jeśli zamiast imienia powiedzmy Krzysztof nada sobie imię Stanisław.
    Ale zapewniam cię… Nie wszyscy mają zwyczaj zamiatania pod dywan i udawania Greka. 🙂

  • Można ze szczęścia się popłakać. Mamy taką mądrą Radną. Mózg ma.
   Nie wiadomo zupełnie dlaczego tyle osób na Facebooku wydaje się w to wątpić.

 4. Żenada Pajace świerk choinka i Cioty mielące ten sam tema na okrągło .Widac mocno zazdrościcie za 2lata do wyborów i będziecie błyszczeć jak Wronka Olunia

 5. Proponuję dodać przejście dla pieszych na Łużyckiej a nie przenieść. Na Zwycięstwa przed Tesco są przejścia co 30 metrów i to nikomu nie przeszkadza a wręcz pomaga.

 6. a co z osobami schodzącymi trelinką od strony SP2? mają przechodzić w tym miejscu na dziko? nie uwierzę, że ktoś będzie się cofał 10 metrów, żeby przejść na drugą stronę ulicy

  • Trylinką schodzą. TrYlinką. Nazwa TRYLINKA pochodzi od inżyniera komunikacji Władysława Trylińskiego.
   Co proponujesz, żeby nie przechodzili ,,na dziko”? Przejścia co 10 metrów?

  • Ja bym te trylinke podciagnal pod Malczewskiego gdzie zamieszkuje naczelna hejterka miasta AN. Kobieta ma sporo ale trylinki i windy jeszcze bidulka nie ma. Ojojoj

   • Cytuję z Radnej IKS: ,,Ławeczki i śmietniczek”. Kolega Pani IKS wyjawił ,,domek” i synekury z ratusza. Co jeszcze?

   • A to ciekawe. Może opozycja poda choć jeden przykład tego niby hejtowania? Czytając oficjalne komentarze na Facebooku i porównując je z anonimowymi atakami opozycji na Panią AN tu na Toneticu, odnosi się zupełnie inne wrażenie.
    Co do kultury opozycji w tych atakach to nawet szkoda słów.

 7. Ok, trylinką, mój błąd. Żeby nie przechodzili na dziko wystarczy zostawić omawiane przejście – będzie legalnie.

 8. Prawda przejście powinno być przesunięte o 10 metrów do ulicy Łużyckiej. Z tego co pamiętam to na obecnym przejściu były już wypadki śmiertelne. Więc nie ma tu żadnych wątpliwości czy należy przejście to przesunąć czy też nie. Po co tu bić pianę !!!

  • Przeniesienie przejścia o 10 metrów nie nauczy pieszych przechodzić zgodnie z przepisami. Nie nauczy tym bardziej kierowców jeździć wolniej.
   Intencje Radnego Borka są dobre. Gratuluję mu, że stawia konkretne wnioski w rzeczowy sposób. Co jest rzadkością po jego bezpośredniej prawicy.
   Dyskusja w tak istotnym temacie nie jest biciem piany. Zaś Pan Borek na pewno się nie obrazi, jeśli ktoś ma inne zdanie w tym temacie. Byle tylko wyrażać to odmienne zdanie w sposób kulturalny.
   Reasumując, zgadzam się z Radnym Borkiem, że przejście jest niebezpieczne. Nie zgadzam się, że przeniesie go o 10 metrów poprawi tu bezpieczeństwo.

 9. Radny Borek ma rację tylko w części. Przejście jest niebezpieczne. Niestety, pomysł z przenoszeniem przejścia nie ma jakiegokolwiek sensu. Z racji choćby właśnie tej drogi z trylinką od/do szkoły SP nr 2.
  Oczywiście, zasadne jest zwiększenie bezpieczeństwa tego przejścia poprzez oznakowanie go jak na Olsztyńskiej (koło biblioteki). Skutecznym rozwiązaniem byłoby też zrobienie tzw. spowalniaczy, które – nie ubliżając Panu Borkowi – zwane są potocznie śpiącymi policjantami.

  • Geniuszu problem leży w tym ze jadąc od strony kościoła kierowca nie widzi dokładnie lewej strony. Gdzie chcesz postawić próg zwalniający. Na zakręcie? Druga sprawa ulica prowadząca do SP2 jest jednokierunkowa (wjazd od strony ul. Łużyckiej, wyjazd ul.Gdańska) więc przeniesienie przejścia tuz za wjazd w owa ulice jest jedynym rozwiązaniem bo poprawi widoczność. Myśl trochę zanim ręce zaczną pisać, a jeśli nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj.

   • Dobrze prawisz. Człowiek chce dobrze a ci wciskają ciemnote, że chce źle. Zawiść i jeszcze raz zawiść. Trzeba startować na burmistrza madrale

    • Zwróć uwagę, że nikt do Radnego Borka nie ma pretensji. Dyskusja odnosi się tylko do jego pomysłu. Jedni ten pomysł popierają, inni nie.
     Zapewne kogoś boli, że w przecieństwie do tak hucznie okazanej dezaprobaty w sprawie płatnych parkingów i straży miejskiej, Radny Borek ma nawet u przeciwników jego pomysłu ogromny szacunek. Ale to jest zasługa jego opanowania i rozsądku.

 10. Co do tego że przejście jest niebezpieczne nie ma wątpliwości. widać to jak idziemy do kościoła. Jak to usprawnić pozostawmy władzom miasta. Radny Borek miał rację że przypomniał o tym niebezpiecznym fragmencie drogi. To ważne dla nas wszystkich.

 11. po co przenosic wystarczy zainstalowac—- oświetlenie ,
  —- stale świecących kocich oczek
  — maty antypoślizgowej, która skraca drogę hamowania, jest wiele opcji bez przenoszenia przejścia ,ciężko pomyślec ?

   • niestety geniuszem nie jestem ale wiem jedno że nie trzeba przenosic przejscia jest wiele sposobów na oznaczenie tak żeby było bespieczne ,co z tego że przejscie zostanie przeniesione jak ludzie z przyzwyczajenia bedą i tak tędy przechodzic !! a ty gamoniu nie odzywaj sie jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia !

    • Od dawna stosowaną zasadą w życiu publicznym, jest „im mniej wiesz w temacie. tym więcej doradzaj”. Jeżeli JA wpadłem na pomysł, że przejście należ przenieść to znaczy, że przejście należy przenieść. Nie ważne są argumenty „innych”, podważające sensowność mojego pomysłu. Ja mam plan, nie boję się go przedstawiać, a wy zazdrośnicy nie odzywajcie się.

 12. No właśnie ciężko pomyśleć? a jednak ciężko. Nikt w tej sprawie nic nie robi przez lata. Teraz jak Borek chce coś zrobić to znajduje się wielu krytyków. Wam ludzie to nigdy nikt nie dogodzi !!!

  • Nie przesadzaj. Zwróć uwagę, że nikt Pana Radnego Borka nie krytykuje. Ponieważ to jest mądry i opanowany człowiek.
   Dyskusja jest na temat pomysłu przeniesienia przejścia i tyle. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Jedni są za, inni przeciw. Co z tym zrobią władze, zobaczymy.
   Pan Radny Borek zwrócił uwagę na ważną sprawę.
   Zwróć uwagę, że nawet na Facebooku nikt nie ma zastrzeżeń do osoby Pana Radnego Borka. A że jest mądry i opanowany, to i nikt do niego nic nie ma. Monopol na głupotę ma kto inny. ?

  • Ale czy nie zauważyła Pani, że jeśli ktoś w radzie chce coś zrobić dobrego to opozycja i jej przydupasy od razu podnoszą raban i krytykują. Lepiej siedzieć na radzie i pieprzyc trzy po trzy głupoty jak radna IK i radny JK i udawać glupkow. A później udawać jak to oni chcą dobrze dla miasta.

  • Takiemu śliskiemu facecikowi jak ty i pozostałym przez ciebie manipulowanym BEZAPELACYJNIE dadzą radę.
   Znany jesteś z tego, że kiedy tracisz grunt pod nogami, obrażasz. Ale przyszła kryska na Kudłatego.

  • A w miescie opozycja do wszystkich mądrych spraw to Pani Haran. Ona jest idealna i nadaje się na każde stanowisko ale niestety nie wygrała z P. Abako w bojach o prezesa straży. Tak tak. Ona nawet strażakiem juz się mianowała i cuda na kiju naobiecywala. Kiełbasek niech pani juz zaczyna skupowac i rozdawac. Taka dobra i taka wszechstronnie uzdolniona. Szok.

 13. Kudłaty Krzysztofie, ależ słabo. ? Ta psychologiczna wiedza niewiele jednak pomogła. Ten misternie tkany wizerunek miłego, wykształconego społecznika o katolickich poglądach, umacniany coniedzielnym marszem do komunii, sypie się z hukiem na oczach całego Dobrego Miasta.
  Jako skromny internetowy komentator poczytuję sobie to osiągnięcie za wielki sukces. ?

 14. Kudłaty Krzysztofie Ł., naprawdę słabo. Komentować i drwić można. Robi to wielu. Niestety, Kudłaty Krzysztof Ł., jak to robi w realnym życiu, kiedy coś nie idzie po jego myśli, obraża i wyzywa. A to od hołoty, a to od grubych toreb, a to od czerwonych świń.
  Niektórzy dziwią się, że koledzy i koleżanki z opozycji nie pamiętają jak ich Kudłaty Krzysztof Ł. wykiwał w kampanii wyborczej.
  A ja myślę, że jednak wszystko pamiętają i to wspólna akcja.

 15. N po co ty się taK rozpisujesz przeciez nikt nie czyta twoich psycho maniakalnych wywodów oczerniasz wszystkich do okoła a z siebie robisz aniołka??powiedziałbym ze jesteś adwokatem Diabła?ale jest odwrotnie.Proponuje przestań się marszczyć -rozluźnij pośladki (a jest co)No chyba ze zwieracze nie trzymają to tą drugą opcje odpuść SKARBECZKU PA PA

  • Myli się pan. Wywody Pani AN są czytane i cenione. Czasami może są zbyt emocjonalne ale są rzeczowe i kulturalne. Nasuwa się niestety pytanie, co się dzieje w pana głowie? W jednym poście wypisujesz pan zatroskany, jak to ta wredna N. wszystkich oczernia, a sam w tym poście wylewasz z siebie takie „szambo”, że ciężko uwierzyć w to, że może ono wychodzić z człowieka. Brak argumentów zastępujesz chamskimi przytykami do wyglądu itp. Ciężko panu dyskutować nie używając inwektywów to jedź pan na zjazd absolwentów i pogadaj z fachowcami. Mam dla pana smutną wiadomość – grono ludzi, którzy uważali pana za osobę kulturalną i inteligentną, maleje. Jeżeli ma pan w planach zrobienie kariery samorządowej to warto pomyśleć o zmianie gminy 🙂

   • Od teraz z jeszcze większą uwagą będę czytać. Pani A.N. komuś mocno dopiekła na tym facebooku. Widać to po tej zorganizowanej nagonce opozycji. Nie znam Pani A.N. Opinie wyrażane przez nią były często bolesne szczególnie dla opozycji. Trzeba podkreślić, żw zawsze nacechowane były ogromną kulturą wypowiedzi. Teraz widać po tej nagonce, że nasza opozycjs strasznie boi się tych opinii.

  • Mam to wątpliwe szczęście kojarzyć tego chamskiego faceta. Obrażane wcześniej osoby, głównie to były kobiety płakały lub udawały bo bały się go. Tym razem temu oślizgłemu chamowi nie pójdzie tak łatwo.

 16. Tak siedzę i się zastanawiam kto to jest Krzysztof Ł, a to zapewne chodzi o męża pani doktor, zagorzalego PISowca i wszystko staje się jasne. Nie cierpię gada. Ale te wszystkie obelgi świadczą jedynie o jego kulturze osobistej, której mu brak.

  • Kudłaty Krzysztofie Ł. najważniejsze, że ciebie ludzie z uwagą czytają. Widzą jakiś śliski gad.

 17. Uważam ze śliski to nawet pochlebnie powiedziane-widzę zmiany w twoim toku rozumowania Agniesiu a to Nowość…śliskie są ślimaczki pełzające po porannej rosie,śliskie są rybki pływające w bezkresnych głębinach naszego Bałtyku i oczywiście śliskie są Gady …czyż to nie jest cudowne Agniesiu?Gorzej jak ktoś jest OBŚLIZŁY tak jakTy PEREŁKO ?

  • Kudłaty Krzysztofie, nie masz za grosz kulturu. To wiadomo. Ale i godności i honoru. Rzucasz obelgi na burmistrza, proboszcza i inne osoby. A teraz usiłujesz zrzucić winę na kolegów?

  • Nie oczekujmy honoru od Pana, który tak obraża kobiety albo wypisuje obelgi o ciąży z burmistrzem czy romansie z proboszczem.

 18. Proponuje tej pani aby przestała jeść FASOLKĘ P BRETOŃSKU bo w nadmiarze wszystko szkodzi@@@

 19. Agniesiu już raz ci mówiłem ze zła Karma wraca z podwojoną siłą ale nie dociera ?Kultura-Godność-Honor-te słownictwo jest ci obce więc saraj się nie posługiwać językiem którego nie rozumiesz .Dobrej nocy myśl o Mnie

 20. Pan Krzysztof Ł. w całej okazałości. Tchórz i podstępna kreatura. Obraża, rozsiewa podłe pomówienia, manipuluje. Jako Basia i nie do wiary pomawia burmistrza i proboszcza. Pod kolejnymi wcieleniami pokazuje jaki jest ,,kulturalny” i jak potrafi obrażać kobietę. Ludzie na pewno mają ubaw. Ale i przy okazji zobaczą prawdziwe oblicze świętoszka.

  • Świętoszka???
   A znasz takie powiedzenie: Anioł przed figurą, a diabeł za skórą? Do Kudłacza i innych „świętojebliwych” pasuje doskonale!

 21. Ile Pan Krzysztof Ł. weźmie za tę wnikliwą diagnozę psychologiczną?
  A może opozycja tak nienawidząca tej AN Panu już zapłaciła?

 22. Bo internautom za ,,odkrycie” prawdziwego oblicza Pana Krzysztofa Ł. płacić nie trzeba. Wystarczy, że sobie ludzie poczytają wpisy Pana Krzysztofa Ł. podpisane jako Basia, nie do wiary i pozostałą resztę Pana Krzysztofa Ł. ,,twórczych” pomówień i obelg pod adresem burmistrza, proboszcza czy innych. Wtedy ludzie zrozumieją z jakim złem i perfidią mają do czynienia.
  Pan Krzysztof Ł. raczy zauważyć, że nie wszyscy mają słabe nerwy i wystraszą się jego obelg czy pomówień. Im Pan Krzysztof Ł. się bardziej czuje bezkarny, tym dla sprawy lepiej.

  • A potem chłop zapłaci za szaleństwa słone rachunki. Ale może koledzy i koleżanki – jak mówi Radny Łańko – zrobią ściepę, żeby zapłacić za tę huczną na całe miasto ,,imprezę”.

 23. Pan Krzysztof Ł. do tej pory może czuł się bezkarny, bo inni mają zwyczaj zamiatania takich spraw pod dywan. Ale to koniec bezkarności Pana Krzysztofa Ł., który świetnie wie, jaka jest różnica pomiędzy chronionym wizerunkiem osoby publicznej a niepublicznej.

 24. Agniesiu ty do tych innych nie należysz bo brak dywanu w domu a gdyby był to i tak wolisz płuc jadem na portalach niż zamiatać !

  • Ależ wszyscy się już raczej już domyślają, że to nie sam Kudłaty. Wszyscy wiedzą, że ten atak na tę znienawidzoną przez opozycję AN to przemyślana grupowa akcja tych biedaków, a zwłaszcza BIEDACZEK, ,,oplutych jadem”.
   Ale jest jeden problem… treści, które opisuje Pan/Pani? jako plucie jadem są bez zarzutu jeśli chodzi o naruszenie z tytułu art. 212kk czy 2016kk. Czego nie można powiedzieć o tych ,,anonimowych” wpisach na burmistrza, proboszcza czy właśnie ową znienawidzoną przez opozycję AN.

  • O tak, to prawda! Nie ma dywanu! Jak ona śmie! Może opozycja wyśle Straż Miejską i każe położyć dywan?
   A tak na poważnie, to całkiem pogięło was po tych wpisach nie tyle tej skromnej AN, co Mieszkańców, którzy wyrazili o was swoją opinię na Facebooku pod filmikiem o płatnych parkingach.

  • Pani Wandziu o wielu twarzach… Ludzie nie muszą nikomu wierzyć. Niech ludzie wierzą swojej intuicji. A że nie dają się waszym manipulacjom, pokazali m.in. Pani Radnej IK-S oficjalnymi komentarzami na Fejsuniu.

  • Ale co tam kobieta jest winna, że ludzie na Facebooku wyrazili swoje zdanie na temat Pani Radnej Kanabrockiej-Szulęckiej??

  • Ale co tam kobieta jest winna, że ludzie na Facebooku wyrazili swoje zdanie na temat Pani Radnej Kanabrockiej-Szulęckiej??

 25. Bez wątpienia będzie możliwość weryfikacji, czy to oficjalne komentarze Pani AN dotyczące Pani Radnej Kanabrockiej-Szulęckiej oraz ogólnie opozycji są szkalowaniem w porównaniu z pewnymi anonimowymi wpisami jak ten powyżej. 🙂

 26. Kolejne zniewagi,bo Pani AN nie przestraszyła się wulgarnych obelg na temat jej wagi. Biedne nasze miasto, że opozycja takich podłych zagrań się chwyta…

 27. Powiem tak… Zawsze to lepsze niż ciąża z burmistrzem i romans z proboszczem. He, he, he!
  A na poważnie – życzyłabym wszystkim, aby się tak kochali i wspierali jak ci ludzie.
  Wasze wpisy świadczą tylko o was.

 28. Nie dość, że Burmistrz Beata Harań rządzi zauważalnie coraz lepiej i ma coraz lepszy wizerunek, to na tle postępowania pewnych osobników i osobniczek, którzy tak atakują jakąś niepubliczną osobę, tylko dlatego, że kobiecina pisze nieprzychylne komentarze na Facebooku, można powiedzieć, że:
  1. nie ma co się dziwić Jarosławowi Wolakowi, że się chłop poważnie zastanawia nad sensem kandydowania na burmistrza,
  2. Burmistrz Beata Harań jest jedyną rozsądną alternatywą, jeśli kandydatów będzie 2.
  ——-
  https://twitter.com/asystentsoltysa

  • Po waszych chamskich komentarzach widać właśnie gdzie prowadzą człowieka ,,wskazówki” udzielane przez Pana KŁ. ?

  • Wy wiecie, czy śpi czy nie. Wy wiecie, że nie ma dywanu. Widać, że kibitę śledzicie. To was pewnie też zobaczymy na tym maratonie. ?
   Przy okazji też widać, że najbardziej bolą was czyjeś silne nerwy.

 29. Rozkręcajcie się dalej. Szukajcie ,,dziadka z Wermachtu”. Pokazujcie swoje prawdziwe oblicze. Zapewniam, że Miasto naprawdę to czyta.
  Ludzie sami ocenią, czy chcą, aby takie prostackie ataki a to na burmistrza, a to na proboszcza, a w końcu na jakieś zwykłe osoby miały miejsce częściej za waszych ewentualnych większościowych rządów.

 30. Pani Harń zawsze dobrze rządziła, pózno to dostrzegacie. Ponad 85% NASZEGO PLEMIENIA pragnie aby została Wodzem tej osady a jej zastępczynią może być tylko jedna osoba …WIELKA pisarka,poetka i językoznawca

  • Tak ciężko opozycyjnym oszołomom pojąć, że nie wszyscy mają ambicje polityczne. ? Jak mawiał Franz Maurer, to wszystko tylko W IMIĘ ZASAD, SKUR… ?
   Tu chodzi tylko o wyrywanie chwastów.
   Mieszkańcy Gminy dzięki waszej akcji zrozumieli, jakie oblicze mają pewni tak SPRAGNIENI rządzenia ,,naszym plemieniem” ,,mili i kulturalni panowie patrioci”.

  • Nie można było od razu tak prowadzić dyskusji? ? No, ale tak to jest. Wrodzona natura chama nie da się wyplenić jakimś tam dyplomem uczelni wyższej. Wcześniej cxy później wychodzi na wierzch.
   Jak mówi Profesor Mikołejko, cham to cham. Chamem może być nie tylko robotnik, ale i psycholog. ?

 31. Ponownie źle oceniasz kobieto. Wydaje CI SIĘ ZE GDY UDOWODNISZ,ZE JESTEŚ OFIARĄ,NIE OBOWIĄZUJĄ CIĘ ŻADNE ZASADY.MOZESZ SIĘ RZUCAĆ NA INNYCH I NIE ODPOWIADASZ ZA SWOJE CZYNY.

  • O jakich zasadach i o jakiej odpowiedzialności mowa? Liczą się fakty. Tylko fakty. A fakty są ogólnodostępne do przeczytania na Toneticu.

 32. Radna X oraz jej polityczni koledzy w pełnej odsłonie. Jeśli ktoś liczył na opamiętanie i jakieś granice ogłady u tych ludzi, to właśnie ten ktoś ma przykład, do czego ci ludzie są w stanie się posunąć.
  Za idiotyczne wypowiedzi Pani Radnej oraz bezczelność nie odpowiada ta czy inna osoba. To Pani Radna odpowiada za to, że na fanpagu Tonetic ludzie wyrazili o Pani Radnej zdanie. Najwyraźniej postradała Pani Radna resztki rozsądku a koledzy polityczni Panią Radną w tym jeszcze popierają. Zgadza się – ludzie czytają i widzą, jak agresywni i prostaccy potraficie być.
  Zapominacie chyba w szale, co piszecie.
  Naprawdę to dla sprawy bardzo korzystne.
  Jeśli wydaje się Państwu, że to Państwu ujdzie bezkarnie, to naprawdę jesteście Państwo w ogromnym błędzie. ?

 33. Rzeczywiście, okres ochronny na waszą bezczelność się skończył. ?
  Ale proszę się dalej ,,rozkręcać”. Kolejne dowody waszej działalności mile widziane.

  • Pan KŁ odpowiada za niektóre chamskie komentarze zniesławiające i znieważające tę kobietę. A odpowiedzi dotyczące tych komentarzy są również do zweryfikowania.
   Bezsprzecznie ciężar gatunkowy jednych i drugich komentarzy będzie zweryfikowany przez organy do tego przewidziane.
   Proponuję, aby diagnozy psychologiczne stosować najpierw w swoim środowisku. ?

 34. Wypowiedzi i poglądy wielu Mieszkańców na profilu Pana MM oraz profilu Tonetic, ale również tu, są dla wszystkich widoczne i zapewniam Państwa, że da się prawnie zweryfikowć, kto tu kogo obraża i kto ponosi odpowiedzialność. ?

 35. Cytat w komentarzu Wyborczyni dowodzi, że Wyborczyni nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Albo wprowadza Czytelników tego forum świadomie w błąd. Proszę dokładnie cytować komentarze, skoro się Pani na nie powołuje.
  A najlepiej jeśli Czytelnicy sami je przeczytają i porównają czyje komentarze są chamstwem. ?

 36. Ponadto, chamskie komentarze zniesławiające i znieważające burmistrza, proboszcza i m.in. Panią AN oraz odpowiedzi na te zniesławiające i znieważające ataki są do przeczytania i porównania tu na forum Tonetic.

    • Znalazłem. Chodzi o bara,bara. Proboszcz się ucieszy. Przecież zachował czystość, a ta dobra nowina rozniesie się po mieście. To dobrze, że wszyscy się dowiedzą. A o którego proboszcza chodzi? Mam nadzieję, że nie o mojego sąsiada. Też nazywają go „proboszcz”, ale on może i żadnej babie nie przepuści.

    • W stosownym czasie będzie bezsprzecznie okazja poznać te ,,zgrabne” wymówki i zweryfikować, kto tu kogo zniesławił i znieważył.

 37. Wszyscy widzą ze do tej Kobitki AN nic nie dociera.
  Pani radna cie nie zaprasza a JA .
  Powtarzam Pani Radna jest teraz na sesji PANIMAJESZ…

  • Gdyby emocje i słabe nerwy grały tu jakąś rolę, na pewno wasze ataki zakończyły by się sukcesem.
   Ale nie ma to miejsca.
   Zwłaszcza, że na tym polega w tej sprawie ważny interes społeczny, aby pewni ludzie nie czuli się bezkarni, że mogą obrażać na zmianę burmistrza, proboszcza i zwykłych ludzi, tylko dlatego, że są politycznymi szaleńcami i że nie podoba im się, iż ktoś wyraża swoje poglądy. ?

 38. Dziekuje Pani AGNIESZCE za zamieszczenie tych linków powyżej bo z nich jasno wynika ze Pani Izabela nikogo nie obraza tylko wyraża swoje i ludzi zdanie.Przykro słuchac jak wiele osób ja Linczuje za straz miejską czy płatne strefy parkowania.Podkreslam chodziło tu o jakąs strefe w centrum miasta.Zapewne straz miejska to raczej bład ale strefa parkowania była poruszana nie jednokrotnie przez osoby na mieście uskarzające się na brak miejsca parkingowego pod apteka czy sklepami.i nie chodziło o to ze ludzie z poza miasta np:Wilczkowo czy Lubomino jak pisał P Wojciech N nie mogą tam robic zakupów a o fakt że auta z obcymi rejestracjami stoją tam cały dzień.dziwi mnie tylko gdzie są ludzie któzy prosili o poruszenie tego tematu???
  Widocznie tylko ja mam odwage!!!!!!

  • Temat może jest ważny, ale to nie oznacza, że należało swoje frustracje spowodowane komentarzami innych na temat Radnej IKS przerzucić tylko na osoby, które w żaden sposób Radnej IKS nie zniesławialy ani nie znieważały. A nawet jeśli Radna IKS miała takie odczucia, mogła dochodzić swoich praw.
   Niestety, ktoś zapomniał, że przed tymi zniesławiającymi znieważającymi komentarzami m.in. Panią N., ktoś odgrywał się ludziom, że załatwi to inaczej.
   No i teraz widzimy to inaczej. ?

  • Droga Pani, skoro Pani czytała wypowiedzi na profilu Pana MM oraz Toneticu, proszę o podanie przykładu na uzasadnienie Pani niezgodnych z prawdą słów:
   ,,ale nie obrażać jak to jest w pani przypadku”?

  • Droga Pani, zapewniam Panią, że PRZY KAŻDEJ WYPOWIEDZI, zarówno oficjalnej jak nieoficjalnej, mam te artykuły w pamięci.
   A stosowne organy, droga Pani, sprawdzą m.in., kto dopuścił się zniesławienia i zniewagi.

  • Żartujesz sobie??? Ngonka na Panią Radną a to co Pani Radna ze spółką zrobiła na burmistrza, proboszcza i m.in. Panią N.?

 39. Droga MONIKO być może to są starsze osoby które nie korzystają z internetu tak namiętnie jak inni,lub tacy co powiedzą swoje a dalej to niech Radna sie martwi.Tak czy inaczej nie mozna miec do nich pretensji.

  • Wbrew waszym wysiłkom, ludzie rozpoznają te wasze ,,ustawki”.
   Ale same ustawki byłyby może i śmieszne. Chamskie obelgi i zniesławianie nie będą wam jednak do śmiechu. ?

 40. A ja myślę ze jesteś Win-na 14%,jak cię czytam to zaraz mam fazę i jest mi nie dobrze ale za darmo to i sól słodka .Raz feta ,raz Radni a teraz może ja ci zaszkodzę .

  • No coś ty! Pewnie Pan KŁ i Pani IKS tak twierdzą. Oni wiedzą, że nie ma dywanu i inne ciekawostki.

  • To złóż CV. Masz predyspozycje. Przecież rzekomo tylko dzięki tobie jest w DM szkoła muzyczna. Bo mówisz przecież, że Burmistrz nie chciał jej otwarcia i tylko dzięki tobie powstała. 🙂

  • Ależ dlaczego zaraz niezidentyfikowaną? Internet nie jest anonimowy. Ty powinieneś to wiedzieć. Młodzieży można taką nieświadomość i nieznajomość prawa wybaczyć. Ale tobie?

 41. No trudno idę poczytać książkę i w kimke pozdrawiam Wiarka do jutra paka.Daj znać jak Dzaba się odezwie to pokonwersujemy na nierównym poziomie paka

  • Po tym ,,nierównym poziomie” wnioskuję, że linią obrony będzie jakaś pomroczność jasna?
   Proszę pamiętać, że nie wszyscy przyjmują przeprosiny jak Doktor W.

 42. ,,Kulturalny i patriotyczny” społecznik Pan Krzyszrof Ł. o wielu twarzach był już w kampanii wyborczej Joanną Sedlak, Waldemarem Rzoską, Heleną Taraszeniuk czy jak jej tam. Teraz Pan Krzysztof Ł. jest dziesiątkami innych osób. I wylewa się z niego cała jego ,,kultura, zrównoważenie i dobro”. ?
  Napisanie, że Pan Krzysztof Ł. powinien zwrócić sie do psychologa byłoby kuriozalne. Dlatego napiszę tylko, że cieszy mnie, że Pan Krzysztof Ł. poczuł się tak bezkarny i tak się dzięki Toneticowi rozkręca. Cieszy mnie też, że Pan Krzysztof Ł. posuwa się aż do takich chwytów. Może w końcu ktoś pojmie, jak ten człowiek jest nieobliczalny i groźny nie dla jakiejś Pani AN, lecz dla całego naszego społeczeństwa.
  Można zobaczyć, w jakim kierunku prowadzi lokalną politykę. Jak naszczuwa ludzi. Jaki przykład daje społeczeństwu. Jak zniesławia i znieważa.
  Smutne, ale Pan Krzysztof Ł. nie jest sam. Pan Krzysztof Ł. swoją chorą nienawiścią i ,,honorową” taktyką ,,rozprawiania się z wrogami politycznymi” zaraził jeszcze parę osób.
  Dla tych oszalałych ludzi nie gra roli, że to, co robią jest podłe i niskie. Że nie przystoi ludziom wykształconym i na państwowych stanowiskach. Dla tych ludzi liczy się tylko chęć przejęcia władzy.

  Mieszkańcy Dobrego Miasta czytający ,,popisy” możliwości Pana Krzysztofa Ł. oraz jego koleżanek i kolegów, muszą sobie sami opowiedzieć, czy chcą żyć w świecie, w którym rządzić mogliby tacy ,,kulturalni i patriotyczni” ludzie, aż tak opętani nienawiścią do wszystkich mających odwagę ich otwarcie krytykować.

 43. A jakie teksty KULTURALNI -PATRIOTYCZNI……
  ………………………………………………………………
  ………………………………………………………………
  Za 2 -wa lata głosuję na DŻABE wielka niezrównana PRZYWÓDCZYNI dać jej order za zasługi dla miasta i okolic.

Napisz komentarz. Przypominamy o zachowaniu kultury w pisaniu komentarzy. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy bez podania przyczyny, zwłaszcza obraźliwych.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here