Kolejny pijany kierowca, tym razem w Głotowie

6
Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu.

Wieczorem 4 lipca 2016, policjanci z Dobrego Miasta pracowali na miejscu kolizji, do której doszło na trasie Głotowo – Dobre Miasto. Kierujący saabem mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki ochronne i stanął w poprzek drogi.

Jak okazało się, 38-latek był pijany. Badanie wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy a sporządzony przez nich materiał dowodowy trafi do sądu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

źródło: KMP Olsztyn

6 KOMENTARZE

  1. Bracie bierz dobrego prawnika już od startu. Grozi ci 5tyś, 3 lata bez prawka i prace społeczne, niech prawnik rozmawia już z policją. Wcześniej zacznie mniej dostaniesz.

    • Wcale nie widać, że to Jęczmień napisał XDDD skąd wiesz ile mu grozi? bo ty dostałeś taką karę? każdy pijany kierowca (czyt. debil) jest karany indywidualnie, koleś jeszcze zniszczył barierki i mógł spowodować kolizję, poza tym jest starszy i miał więcej promili w krwi niż ty. Na bank zostanie bardziej ukarany.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here