11 KOMENTARZE

 1. No rewelacja będzie można sobie postać przy planszy bo brak stołków a ławki daleko, znowu kasa wydana na kolejną bzdurę i to pewnie z 5000tyś, a na drogę do Orzechowa kasy nie ma wsadził bym naszego burmistrza do PKS-A i kazał codziennie tam jeździć ciekawe jak by mu się podobało.
  Jak dla siebie to nawet potrafił zmienić pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu Warszawska-Zwycięstwa żeby wygodnie mu było do koleżanki jeździć.

  • Życzliwie Ci zwrócę uwagę iż droga 593 (droga do Orzechowa) jest drogą wojewódzką za której stan odpowiada nie kto inny jak Wojewoda Warmiński Mazurski. Swoją drogą codzienny bilet dla Burmistrza na PKS może Pan zainwestować na własne rozrywki, tylko ich brakiem tłumaczę sobie ten jakże bezcelowy jak i oparty na chmurkach z nieba post. Swoją drogą niezły z Pana detektyw dochodząc do sedna zagadki: „Dokąd burmistrz jeździ”. Czytelnicy są zapewne Ciekawi w jakim celu? Cóż może w następnym poście będzie dane nam się tego dowiedzieć:). Nie pozdrawiam.

   • Przecież było napisane w poście że jeździ do koleżanki, i jak by ktoś nie pamiętał to burmistrz podczas swojej kampania obiecał wyremontowanie tej drogi po mimo tego że jest to droga wojewódzka, a ostatnio napisał że zrobią maksymalnie kilometr.

  • Szachownica nieco kosztowała. Przy założeniu, że jej jakiś kretyn nie zniszczy, posłuży Mieszkańcom długie lata. Tymczasem, pewien dalekowzroczny i gospodarny radny parę dni temu skutecznie lobbował za przeznaczeniem, o ile mnie pamięć nie myli, 1400 zł ze środków osiedla na… bal integracyjny.

  • Już od długiego czasu zuważalne jest, że grupę paru impotentów zajmuje bardzo ciągła myśl, kto z kim śpi. A teraz, okazuje się, impotenci odkryli, że nawet organizację ruchu Warszawska-Zwycięstwa zmieniono w wiadomym celu.

   • No tak. Faktycznie jest taki pajac. Na lewo i prawo opowiada, kto z kim ma romans. To niezdrowa fascynacja u faceta w tym wieku.

   • Nie zdrowa fascynacja to w katolickim kraju przyprawiać małżonce poroże przysięgając jej wierność przy ołtarzu.

    • A skąd wy to wiecie, szanowny pacjencie? Skąd wy to wiecie, kto z kim śpi i czy w ogóle śpi?
     A nawet jeśli, tylko impotenci i mali zawistnicy się sprawami łóżkowymi fascynują. Na marginesie, jeśli to prawda, w tym wieku… POGRATULOWAĆ.

 2. Nagłówek jakby turniej organizowali a stawiają jeden stolik, który długo pewnie nie postoi w tym miejscu. Ciekawe czy znajdzie się ktoś chętny do grania tam, bo ten przy orliku chyba zbyt wielu partii nie oglądał (jeżeli w ogóle jakąkolwiek).

  • No jedno jest pewne, Burmistrz na pewno z paroma gośćmi nie siądzie ani do oglądania piłki kopanej, ani do rozegrania partii szachów.
   I po ludzku mu się nie dziwię. Tyle, co się ten Trzaskowski na siebie przez te lata nasłuchał wymysłów, obelg, trudno, żeby teraz udawał kolegę jakiejś zgrai. Ktoś ma w zwyczaju mawiać: Dodam łyżkę dziegciu do beczki miodu. Powinien mówić: Dodam beczkę dziegciu do łyżki miodu.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here