Kunik: kierowca z 4 promilami i bez prawa jazdy. Świątki: wypadek motocyklisty.

1
Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu.

Kilka minut przed godz. 17:00 w niedzielę 3 lipca 2016r w m. Kunik kierujący volkswagenem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka toyotą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Jak okazało się 47- letni sprawca kolizji był pijany. Badanie wykazało prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W tym samym czasie w m. Włodowo (gm. Świątki) doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty. Kierująca nissanem kobieta podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu motocyklem mężczyźnie i potrąciła go. Pokrzywdzony z urazem kończyn dolnych trafił do szpitala. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Olsztyn

 

1 KOMENTARZ

  1. Radzę uważać na tą drogę i tą miejscowość – dużo patoli :/ Jak nie chodzący po całej jezdni napruci pieszy, to wychodzący z rowu, a ostatnio lepiej się powodzi, chyba 500+, więc jeżdżą na podwójnym gazie…

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here