Podwyżki wynagrodzeń w Biedronce. Teraz minimum 2250zł.

8

Wzrasta wynagrodzenie pracowników sklepów Biedronka. Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, podwyższa wynagrodzenia swoich pracowników od 1 kwietnia br. Pensja kasjera-sprzedawcy z trzyletnim stażem pracy w JMP zwiększa się z 2200 zł brutto do 2450 zł brutto. W związku z kwietniową podwyżką firma w 2016 r. zainwestuje w wynagrodzenia pracowników dodatkowo ponad 80 mln złotych.
Najniższe wynagrodzenie, czyli pensja dla rozpoczynających pracę w sklepach Biedronka, będzie wynosić 2250 zł brutto. W miarę wydłużania się stażu pracy, pensja sprzedawcy-kasjera wzrasta. Ponadto pracownicy sklepów mają możliwość otrzymywania miesięcznych premii nawet do 350 zł miesięcznie. W ubiegłym roku średnio miesięcznie objętych premiami było ponad 80 proc. zatrudnionych w sieci.

Ustanowienie wynagrodzenia wejściowego w sieci Biedronka na poziomie 2250 zł brutto oznacza jego podwyżkę w stosunku do dotychczasowego poziomu (2000 zł brutto) o 12,5 proc. Należy również podkreślić, że wynagrodzenie obowiązujące w Biedronce od kwietnia br. będzie wyższe o blisko 22 proc. od aktualnej minimalnej pensji w kraju.

JMP oferuje zatrudnionym również jeden z najbogatszych pakietów dodatków pozapłacowych. Firma jest obecnie największym prywatnym pracodawcą w kraju, który zatrudnia ponad 55 000 osób w oparciu o umowę o pracę.

źródło: biedronka.pl

Zobacz wszystkie wydarzenia

8 KOMENTARZE

  • NIkt Pani nie broni, tylko prosze zauwazyc,ze praca w biedronce jest dobra na jakis czas, pozniej siada zdrowie a nawet psycha.
   Zamiast podwyzki, niech zwieksza etaty, bo dodatkowa 200-400zl to nic skoro robi sie za trzech.

  • Dlaczego Administrator strony dopuszcza takie chamskie (w dodatku nic niewnoszące – swoją drogą) komentarze, zawierające wulgaryzmy w roli znaków interpunkcyjnych??
   Szanujmy się wzajemnie.

 1. Podwyżka podwyżką, a o tym że czas pracy dziennej został wydłużony z 8 do 10 godzin już nikt nie wspomniał. Mój kraj taki piękny hahaha. Co do Pań pracujących w sklepach, podziwiam i szanuje znosić co poniektórych „nadludzi”.

Napisz komentarz. Pamiętaj pisząc komentarz odpowiadasz za jego treść. Nikt nie jest anonimowy w internecie. Administrator zastrzega sobie możliwość usuwania lub edytowania komentarzy bez podania przyczyny. Prosimy o zachowanie kultury wpisów.

Dodaj swój komentarz.
Please enter your name here